понеділок, 23 лютого 2015 р.

Назавжди воїни та патріотиНині Україна знову відстоює свою державність і цілісність, виборюючи її кров’ю.  У кривавих боях народжуються нові Герої, люди, які вже сьогодні творять історію своїми вчинками, віддаючи життя за вільну, єдину, незалежну Україну .
   Вечір-пам’яті «Назавжди воїни і патріоти» проведений в бібліотеці-філії смт. Рокині був присвячений вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увінчення памяті Героїв Небесної Сотні.

   Ведучі Ніна Самець, Лілія Прийма та учні Юля Карпюк, Сергій Матвійчук, Олександра Клімук нагадали про події, які відбувалися в Україні  в листопаді 2013 - лютому 2014 року, котрі назавжди змінили хід нашої історії. Їх розповіді супроводжувалися   демонстрацією відеофільмів про Майдан.
   Історик, директор Музею історії сільського господарства Волині-скансен, письменник-публіцист Олександр Середюк  презентував свою нову книгу «Майдан», доповнену та перероблену, яка вийшла напередодні першої річниці перемоги Революції Гідності у видавництві АРТ студія. Своїми спогадами про Євромайдан поділилась науковий співробітник Антонова Наталія.
  Вірші присвячені Героям Небесної Сотні прочитала учениця 9-го класу Діана Качмарик, і учениця 7-го класу Богдана Бондарук. Софія Бардюк, учениця 7-го класу виконала пісню «Дай, Боже, сили нашим солдатам»
  Трагедія, яка сталась 19-21  лютого 2014 року на майдані в Києві – це горе кожної української сім’ї. Вони були першими, вони віддали життя заради іншої України. Дуже важливо сьогодні донести до сердець підростаючого покоління значення Революції Гідності, яка сталась в свідомості кожного громадянина. В їх душах потрібно сіяти зерно милосердя, людяності, відчуття патріотизму і громадського обов’язку.
    Ми повинні завжди пам’ятати про подвиг захисників, і не маємо права стирати з памяті ці спогади.  
Немає коментарів:

Дописати коментар