четвер, 14 травня 2015 р.

Подвиг, що залишиться у вікахПодвиг, що залишиться у віках
                                            « І живуть у пам’яті народу
                                            Його вірні дочки і сини,
                                                       Ті,що не вернулися з походів
                                               Грізної, великої війни…»
                                                                                     В.Симоненко
   Швидко, мов весняні струмки, збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, відходять старі та приходять у світ нові люди. Пройшло 70 років з того часу, коли закінчилася найкривавіша війна в історії людства. У світлий травневий день, День Перемоги над нацизмом та закінчення війни в Європі жителі селища Рокині зібралися біля пам’ятника воїнам – визволителям, щоб віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з поля бою, та схилити голови перед мужністю і стійкістю наших дідів та прадідів за те, що вони зробили для нас і зберегли мир на нашій  землі..

Поминальну панахиду відслужили настоятель Петро-Павлівського храму отець Ярослав та настоятель каплиці Вознесіння Господнього отець Юрій.   У будинку культури відбулося урочисте зібрання та концерт спільно організований працівниками селищної ради , культури, дитячого садка «Барвінок», вчителями Рокинівського НВК і школи мистецтв для того, щоб низько вклонитися та висловити щиру вдячність ветеранам війни за величний бойовий і трудовий подвиг..

   На заході була представлена  тематична виставка «Подвиг, що залишиться у віках», яку підготували завідувач селищної бібліотеки Ніна Самець та наукові працівники музею історії сільського господарства Волині.


   Не старіє, і не зникає пам'ять тих літ . Во.на живе у спогадах бійців, її, мужню і величну, надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину наступним поколінням.
    Світла пам'ять про всіх полеглих у кровопролитних битвах, загиблих у підпіллі, на окупованій території та на чужині – у концтаборах і на каторжних роботах – завжди має жити в наших серцях.


Немає коментарів:

Дописати коментар