середа, 7 жовтня 2015 р.

Життєвий листопад 
Осінь – це пора не лише збору врожаїв, але й осмислення свого життя. Недаремно саме восени відзначають Міжнародний день людей похилого віку. І в щедро напоєним теплом жовтневий день у бібліотеку селища Рокині запросили поважних гостей - на свято праці, свято долі і життя, щоб віддати належну шану і повагу їм, за спиною яких великий віковий і життєвий шлях. Тут зібралося те покоління, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, вистояло криваве пекло Великої Вітчизняної війни, яке відбудувало зруйноване і допомагає нам творити майбутнє.
         Свято вели завідувач бібліотекою Ніна Самець, соціальний працівник Ольга Кузьмінська та директор будинку культури Лілія Прийма. Слова вдячності звучали звідусіль. З музичними привітанням виступив аматорський фольклорний колектив «Козачка» на чолі з Надією Лисковець. Прекрасну поезію український світил прочитали учні Рокинівського НВК. З найкращими побажаннями здоров’я, щастя, миру і благополуччя виступили  керуюча справами Рокинівської селищної ради Леся Яцушек та голова ради ветеранів селищної ради Ганна Вороняк.
На святі прозвучала думка називати старших людей не похилого віку, а  людьми поважного віку, бо в них можна багато чого повчитись, набратись досвіду і життєвої мудрості.
У своїх клопотах ми іноді забуваємо, що старість це дуже вагомий етап життя і її треба поважати. І для тих «поважних» людей приділяти більше часу, просто зупинитись і сказати добре слово, адже не потрібні для них дарунки, а лише те, щоб відчували себе комусь потрібними.
   

 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар